Kredyty, ach kredyty.

0
137

Nie jest łatwym zadaniem znalezienie kredytu gotówkowego, który sprosta naszym największym wymaganiom. Jeżeli jest niskie oprocentowanie wówczas przyjdzie nam zapłacić wysoką prowizję. Wiele banków działa właśnie w taki sposób. Można zobaczyć ciekawe reklamy w telewizji, w których reklamuje się kredyt z bardzo niskim oprocentowaniem nominalnym. Wielu klientów da się na to nabrać jeżeli nie zwrócą uwagi na inne ważne parametry kredytu gotówkowego. Ogromne znaczenie ma wysokość prowizji. Jeżeli jest ona naprawdę bardzo wysoka może w znaczący sposób sprawić, ze koszta kredytu, mimo nawet zerowego oprocentowania nominalnego mogą być bardzo wysokie. Parametr na jaki powinien zwrócić uwagę każdy kredytobiorca to Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania. Wskaźnik jakim jest RRSO wskazuje całkowite koszta kredytu i im jest on niższy, tym ten kredyt będzie nas mniej kosztował.

Kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Pożyczając w ramach tej oferty kwotę 10 000 złotych na okres 48 miesięcy, Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania jest równa 13,5% w skali roku. Raty miesięczne jakie będziemy wpłacać do banku będą po 266 złotych. Kredyt ten będzie nas kosztował łącznie 2 814 złotych. Maksymalna kwota jaką pożycza Eurobank to kwota 120 tysięcy złotych. Można ją rozłożyć na dogodne raty, nawet na okres kredytowania wynoszący 108 miesięcy. Dla tej maksymalnej kwoty RRSO przyjmuje wartość 12,67% w skali roku. Raty miesięczne jakie będziemy wpłacać do banku będą po 1 821 złotych, a całkowity koszt kredytu wyniesie nas 76 712 złotych. Jest to oferta jaką bank kieruje dla swoich nowych klientów. Do wzięcia kredytu wystarczą nam dwa dokumenty: dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach. Czas jaki potrzebuje bank na podjęcie decyzji kredytowej to zaledwie jeden dzień roboczy.

Opłaty za kredyt gotówkowy w Eurobanku.

Zobacz także:  Historia kredytowa - musisz o nią zadbać

Opłaty jakie ponosi kredytobiorca są różne. Za złożenie wniosku o odpis umowy kredytu gotówkowego w Eurobanku trzeba zapłacić 50 złotych. Za wydanie opinii o warunkach Kredytu i przebiegu jego spłaty również zapłacimy 50 złotych. Wakacje kredytowe w ramach tej oferty są możliwe. Za sporządzenie ich na wniosek kredytobiorcy, trzeba będzie zapłacić niewiele, bo niecałe 10 złotych. Za zmianę dnia spłaty kredytu, po raz pierwszy nic nie zapłacimy, ale za każdym innym razem będzie to opłata w wysokości 20 złotych. Nie ma dużych ograniczeń wiekowych co do kredytobiorcy. Wystarczy, że będzie on osobą pełnoletnią, która ma nie więcej niż 70 lat. Jak już wspomnieliśmy jest to oferta skierowana głównie do nowych klientów banku, ale obecni również mogą z niej w pełni skorzystać. Ubezpieczenie kredytu gotówkowego w Eurobanku jest dobrowolne. Co do składki takiego ubezpieczenia, jeżeli się na nie zdecydujemy jest ona kredytowana. Mamy do wyboru dwa warianty ubezpieczenia. Jest to wariant podstawowy i rozszerzony. W przypadku ubezpieczenia podstawowego obejmuje on między innymi sytuację śmierci osoby, która jest ubezpieczona, na skutek nieszczęśliwych wypadków, choroby, czy też w sytuacji kiedy kredytobiorca stanie się osobą całkowicie niepełnosprawną. Zakres rozszerzony dodatkowo daje ochronę w przypadku trudności finansowych jakie są spowodowane przez wiele czynników. Może być to zwolnienie z pracy spowodowane tymczasową lub całkowitą niezdolnością kredytobiorcy do pracy. Warto jest posiadać w Eurobanku konto osobiste. Ci klienci, którzy je posiadają mogą złożyć wniosek online lub udać się bezpośrednio do oddziału banku. Minimalna kwota kredytu to już kwota 500 złotych. Maksymalna kwota kredytu jaką Eurobank jest w stanie pożyczyć to kwota 120 000 złotych.